Hakkımızda

Hakkımızda

   Şirketimiz Sowa Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak 2015 Yılında kurulmuştur. Katı atık depolama, ayrıştırma ve atıktan elektrik enerjisi üretimi üzerine faaliyet gösteren işletmemiz, gerçekleştirdiği proje sayesinde Karaman İli Katı atık depolama sahasına geridönüşüm tesisi kurmuş bulunmaktadır. Bu tesis sayesinde varolan atıklar metal, plastik, organik madde vb. olarak ayrıştırılacak ve doğaya geri kazandırılabilir hammaddelere dönüştürülecektir. Ayrıca geri dönüşümmün diğer bir aşaması olarak, depolama sahalarında oluşturulacak gaz sayesinde, Elektrik Enerjisi üretimi sağlanmaktadır. Proje Çevre dostu ve Karaman için Büyük bir proje niteliği taşımaktadır. Kurmuş olduğumuz tesis sayesinde üretilen elektrik enerjisi enerji nakil hatları sayesinde şebekelere verilmektedir. Sowa Enerji olarak Çevreye, Doğaya ve Ekonomiye katma değeri yüksek böyle bir projeyi hayata geçirecek olmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

 

MİSYONUMUZ

   Sowa Enerji olarak misyonumuz; insanın varoluşunun yarattığı enerji ihtiyacını minimize ederek, sürdürülebilir iş modelleri yaratarak inovatif projeler geliştirmektir. Bu maksatla tüm faaliyetlerimizde amacımız kurumsallaşmış bir organizasyon yapısı içinde, önce çalıştığımız konunun bilgi ve donanımına sahip olup ardından uygulamaya geçmektir. Tüm faaliyet alanlarında önceden planları yaparak cesaretli ve hedef odaklı olarak hızla ilerlemeye gayret gösteririz.

 

VİZYONUMUZ

   Sowa Enerji; Günümüzde hızla artane nerji ihtiyaçlarını temiz , çevreye ve insan sağlığına duyarlı ve sürdürülebilir enerji üretim yöntemleri bulma ve geliştirmeyi vizyon edinmiştir.

Dolgun Tasarım 2016 © Sowa Energy
Limonluk Mahallesi 13. Cadde Arma Plaza 6 / 14 Yenişehir / MERSİN / 0324 502 2001